CYNTOS to prężnie rozwijający się producent spoiw lutowniczych i stopów metali białych.
Specjalizujemy się w produkcji stopów na bazie cyny, ołowiu i miedzi, z udziałem srebra, antymonu, cynku, bizmutu, niklu, fosforu, indu oraz arsenu.

Naszą wiedzę i doświadczenie zyskaliśmy w toku wieloletniej współpracy z największymi polskimi firmami oraz grupami kapitałowymi branży metalurgicznej. Na życzenie jesteśmy w stanie wykonać każdy stop na bazie wymienionych surowców. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nie boimy się eksperymentować i wraz z odbiorcą szukać najefektywniejszego dla niego rozwiązania.

Nasze produkty mają postać gąsek, prętów, anod oraz formę rozdrobnioną tożsamą granulatowi.

Pracujemy na fabrycznie nowych, bezpyłowych piecach topielnych wykonanych w 2016 roku, gdzie za monitoring parametrów odpowiedzialna jest zaawansowana elektronika, a nie czynnik ludzki. Dajemy więc 100% gwarancji na perfekcyjną czystość i powtarzalność naszych produktów. Wszystkie prace oddajemy w ręce odlewników z wieloletnim stażem w odlewie metali białych.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością oraz Zarządzania Środowiskowego PN-EN ISO 9001:2015 / PN-EN ISO 14001:2015.

Realizujemy nawet najmniejsze zlecenia. Nie bój się zapytać, będąc detalistą.

Posiadamy również spore zaplecze dostawców surowców pierwotnych. Dlatego równie prężnie rozwijamy nasz dział handlu metalami.

Od roku 2020 jesteśmy częścią, oraz wiodącą marką grupy CYNTOS Holding, dzięki czemu skutecznie łączymy procesy odlewu metali nieżelaznych z metalowymi produktami wykonywanymi w technologi CNC, a co w efekcie pozwala nam łączyć obie technologie i oferować naszym klientom kompletne rozwiązania, jak choćby odważniki jachtowe itp.

Jesteśmy 100% kapitałem polskim. Współpracując z nami wspierasz krajową przedsiębiorczość.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze oświadczenia i certyfikaty: