CYNTOS to prężnie rozwijający się producent spoiw lutowniczych i stopów metali białych. Naszą wiedzę i doświadczenie zyskaliśmy w toku wieloletniej współpracy z największymi polskimi firmami oraz grupami kapitałowymi branży metalurgicznej.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością oraz Zarządzania Środowiskowego PN-EN ISO 9001:2015 / PN-EN ISO 14001:2015.

Specjalizujemy się w produkcji stopów na bazie cyny, ołowiu i miedzi, z udziałem srebra, antymonu , cynku, bizmutu, niklu, fosforu, indu oraz arsenu.  Nasze produkty mają postać gąsek, prętów, anod oraz postać rozdrobnioną tożsamą granulatowi.

Na życzenie jesteśmy w stanie wykonać każdy stop na bazie wymienionych surowców. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nie boimy się eksperymentować i wraz z odbiorcą szukać najefektywniejszego dla niego rozwiązania.

Pracujemy na fabrycznie nowych, bezpyłowych piecach topielnych wykonanych w 2016 roku, gdzie za monitoring parametrów odpowiedzialna jest zaawansowana elektronika, a nie czynnik ludzki. Dajemy więc 100% gwarancji na perfekcyjną czystość i powtarzalność naszych produktów. Wszystkie prace oddajemy w ręce odlewników z wieloletnim stażem w odlewie metali białych.

Realizujemy nawet najmniejsze zlecenia. Nie bój się zapytać, będąc detalistą.

Posiadamy również  spore zaplecze dostawców surowców pierwotnych. Dlatego równie prężnie rozwijamy nasz dział handlu metalami.

Jesteśmy 100% kapitałem polskim. Współpracując z nami wspierasz krajową przedsiębiorczość.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze oświadczenia i certyfikaty: