Witamy na stronie firmy CYNTOS. Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem spoiw lutowniczych i stopów metali białych. Specjalizujemy się w produkcji stopów na bazie cyny, ołowiu i miedzi, z udziałem srebra, antymonu , cynku, bizmutu, niklu, fosforu, indu oraz arsenu.
Edyta Żelasko CTO, Co-owner CYNTOS S.C.
O stopach wspomnianych metali wiemy niemal wszystko. Zawsze stawiamy na jakość przekładającą się na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Będzie nam niezmiernie miło dołączyć do portfela Twoich dostawców…
Jarosław Biały COO, Co-owner CYNTOS S.C.

Nasze laboratorium wyposażone jest w najnowszą, szóstą generację emisyjnego spektrometru iskrowego SPECTROMAXx. Tym samym dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem sprzętowym na tle rodzimej konkurencji.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością oraz Zarządzania Środowiskowego PN-EN ISO 9001:2015 / PN-EN ISO 14001:2015. Sprawdź certyfikat…

Więcej...

Poznaj nas...

Dowiedz się o nas więcej. Poznaj naszą firmę od środka. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zadbaj o ekologię...

Pomożemy Ci przejść z technologii ołowiowej na bezołowiową. Dostarczymy różne warianty spoiw do testów.

Ustrzel okazję...

Sprawdź nasze aktualne promocje na Allegro. Kup nasze produkty w okazyjnych cenach.

Nie bój się pytać...

Czekamy na kontakt od Ciebie. Do każdej sprawy podejdziemy indywidualnie. Odpowiemy na każde zapytanie.

Produkujemy wszystkie możliwe stopy na bazie cyny, ołowiu i miedzi, w tym stopy łożyskowe, stopy ołowiowo-antymonowe, stopy bezołowiowe (Pb Free). Codziennie bramy naszej odlewni opuszczają pręty dla dekarzy, spoiwo do cynowania karoserii samochodowych, cyna dla witrażystów, spoiwa dla elektroniki i elektrotechniki. Z naszych usług korzystają producenci odważników wędkarskich i samochodowych, wytwórcy śrutu strzeleckiego jak i producenci osłon do kabli elektrycznych. Nasze stopy łożyskowe z powodzeniem stosują zakłady napraw taborów kolejowych oraz producenci turbin wiatrowych. W nasze anody zaopatrujemy liczne galwanizernie.

ROZWIJAMY SIĘ…